crhstreetwalker
Hero Member
Anyone do this? I think I've read about it on here, I can't remember. Last year I decided to put together a $25 FV box of the things for the hell of it when they were $0.03 each, took me $200 in pennies to do so. It's still just sitting in my closet. Oldest wheat I've ever found was a 1937 in terrible, scratched up condition.
Upvote
0