- #1
Thread Owner
Saw it at the Local Store about a Month Ago.
I Thought Energy Drink and Moved on.
Don't know the Price But I'll bet a Gallon's worth is more then the 25 cents I Pay Per Gallon of Water .
Brilliant Advertising Idea Though to make 12 OZ of water cost way too much
I Thought Energy Drink and Moved on.
Don't know the Price But I'll bet a Gallon's worth is more then the 25 cents I Pay Per Gallon of Water .
Brilliant Advertising Idea Though to make 12 OZ of water cost way too much
