dsterry0578
Jr. Member
I went to an antique store today and purchased 6 rolls of wheaties for $4.95 each, basically .10 cents for each wheat. Is this a good price, I found 1930-1959? I also purchased 3 steel pennies for my kids to start their collection, a 1943 S steel penny for myself & a 1909 penny.
Upvote
0